Ünlü Astrolog “Alarmları Kurun” Dedi: Bugün Saat 11.33-12.01 Arasına Dikkat!

Ünlü astrolog Dinçer Güner, paylaştığı yeni videoyla dikkat çekti. Bugün (28 Şubat Çarşamba) gökyüzünde yaşanacak olayları ve etkileri anlatan Güner, “Alarmları kurun” diyerek saat verdi.

BUGÜN AKLINIZDAN GEÇENLER GERÇEKLEŞEBİLİR

Merkür’ün Güneş’in ‘kalbine’ geçeceğini ifade eden Güner, bugün akıldan geçenlere, söylenenlere ve düşünülenlere çok dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

Ünlü astrolog şunları söyledi:

“Güneş’i bir monark olarak düşünebilirsiniz. Diğer gezegenler Güneş’in kalbinde bulunduklarında geçici bir süreliğine hükümeti ele geçirirler. Bu durum 23 Nisan’da çocukların politikacıların koltuklarına oturduğu gibi bir durumdur. Merkür iletişimle ilişkilidir. Söylediklerimiz ve düşüncelerimiz arasında bir bağlantı vardır. Merkür, Güneş’in kalbine geçtiğinde sistemin merkezine yerleşir. İşte bu noktada, söylediklerinize ve düşüncelerinize dikkat etmeliyiz.”

BUGÜN SAAT 11.33-12.01 ARASINA DİKKAT!

Dinçer Güner, bugün saat 11.33-12.01 arasına dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Merkür’ün Güneş’in kalbinde bulunma durumu 28 Şubat günü TSİ 03:28’de başlar ve en yüksek noktasına 11.33 ila 12.01 arasında ulaşır. Bu zaman dilimi oldukça değerli. Merkür’ün Güneş’in kalbinde olma durumu 19:41’e kadar devam eder.

Pozitif düşüncelere odaklanmak olumlu sonuçlar doğurabilir. İyi dileklerde bulunmak, pozitif ifadeler kullanmak ve iyi niyetli hareketlerde bulunmak önemlidir. Ancak Satürn’ün etkisini de göz ardı etmemeliyiz. Satürn’ün yanında olması, hayatı derinlemesine sorgulayacağımızı gösterir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x