İş Başa Düşünce İlk Kez Çamaşır Makinesi Kullanan Şeyma Subaşı’nın Atomu Parçaladığı Anlar Güldürdü!

Kısa bir zaman önce Mısırlı eşi, uzatmalı aşkı Mohammed Alsaloussi’den boşanan ve şimdilerde de ülke ülke gezip yalnızlığının tadını çıkaran Şeyma Subaşı geçtiğimiz saatlerde ilk defa çamaşır makinesi kullandığı anları paylaştı. Subaşı’nın makineyle imtihanını görenler kendini tutamadı!

Acun Ilıcalı’yla yaşadığı yasak aşk, evlilik ve boşanmayla üne kavuşan Şeyma Subaşı, tarzı, tavırları ve aksiyon dolu, hareketi aşk hayatıyla sık sık gündem oluyor.

Geçtiğimiz aylarda bir ayrı bir barışık olduğu büyük aşkı Meedo’yla evlenen Şeyma Subaşı’nın bu evliliği de hüsranla sonuçlanmıştı hatırlarsanız, çiftimiz birkaç hafta önce boşanmıştı.

Boşandıktan sonra hemen hemen her gün başka bir ülkede gördüğümüz Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde cadılar bayramı kostümüyle gündem olmuştu.

Geçtiğimiz dakikalarda ise sosyal medya kullanıcılarını hem güldüren hem de “Rol yapıyor ya!” dedirten bir paylaşımda bulunarak gündeme oturdu kendisi… Şeyma Subaşı, ilk defa çamaşır makinesi kullanma deneyimi yaşadığını söyleyerek o anları paylaştı ?

1. Gelin, Şeyma Subaşı’nın çamaşır makinesiyle imtihanını görenler ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x