Cevabı Merak Ediliyor! Ümit Özdağ’dan Meral Akşener’i Kızdıracak Açıklama!

İzmir’deki Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Atatürk Çizgisinde Türk Milliyetçiliği’ konulu konferansta konuşan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Meral Akşener hakkındaki açıklaması gündem oldu. Özdağ, ‘Hayatımda yaptığım en kötü iş Meral Akşener’le parti kurmak oldu’ dedi.

Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ, geçtiğimiz seçim döneminde mültecilerle ilgili planları ve sosyal medya paylaşımlarıyla öne çıkan isimlerden biri olmuştu. Sık sık da açıklamaları eleştiriliyordu.

Ümit Özdağ, İzmir’deki Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Atatürk Çizgisinde Türk Milliyetçiliği” konulu konferansta tartışmalı açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Özdağ’ın Meral Akşener hakkındaki ortalığı karıştıracak sözleri konuşmasına damga vurdu.

Özdağ, hayatında yaptığı en kötü işin Meral Akşener’le birlikte parti kurmak olduğunu söyledi.

Özdağ, “AK Parti’den milletvekili olamayan Ak Partililerin milletvekili olduğu yer İYİ Parti. Sonra geri dönüyorlar zaten. Önümüzde bir seçim var. Bu seçimde Atatürk çizgisinde Türk milliyetçilerinin görevi, bu iktidarı değiştirmek için önce bu muhalefeti değiştirmek. Bu muhalefeti değiştirmeden, bu iktidar gidemez” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x