Britney Spears neden Instagram’da çıplak poz verdiğini açıkladı

41 yaşındaki ABD’li pop şarkıcısı Britney Spears, köleliğe benzettiği vasilik süreci de dahil olmak üzere, hayatı ve kariyeri hakkında her şeyi anlatacağı bir anı kitabı için rekor bir anlaşmaya imza atmıştı.

Yıldız isim, anılarını kitaplaştırması karşılığında tam 417 milyon TL’lik (15 milyon dolar) rekor bir ücret alıyor.

“Birçok insanın neden kendimi çıplak veya yeni elbiselerle fotoğraflamayı sevdiğimi anlamadığını biliyorum” diyen Spears, “Ama sanırım başkaları tarafından binlerce kez fotoğraflansalardı, başkalarının onayıyla poz verselerdi, kendimi seksi hissettiğim şekilde poz vermekten ve kendi fotoğrafımı çekmekten ne kadar keyif aldığımı anlarlardı.” şeklinde konuştu.

2008’den 2021’e kadar vasi altında yaşayan pop yıldızı, son yıllarda sosyal medyada sayısız çıplak fotoğraf ve video paylaşarak dünyanın dört bir yanındaki plajlarda vücudunu sergiliyor, hatta ata binerken üstsüz dolaşıyor.

Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından sık sık çıplak pozlarını paylaşıyor…

ÇOCUKLARIYLA ARASI AÇILDI

Müstehcen paylaşımlar, Grammy ödüllü şarkıcının, eski kocası Kevin Federline ile oğulları 18 yaşındaki Preston ve 17 yaşındaki Jayden’in arasını açtı.

Jayden geçen yıl İngiltere’deki ITV’ye “Sanki dikkat çekmek için Instagram’da bir şeyler paylaşmak zorundaymış gibi” derken Federline da çocuklarına “Instagram’ın ünlü şarkıcının kendini ifade etmeye çalışmasının başka bir yolu” olduğunu sık sık açıkladığını söyledi.

Ancak 45 yaşındaki DJ, annelerini internette çıplak görmenin erkekler için “zor” olabileceğini de ekledi.

Federline, “Liseye gitmek zorunda olan bir genç olmanın nasıl bir his olduğunu hayal edemiyorum. Kim bilir kaç kişi onlara bu konuyu soruyor veya onlarla bunun hakkında konuşuyor?” yorumunu yaptı.

KİTABINI ONLARA İTHAF ETTİ

Spears, çocuklarını neredeyse iki yıldır görmüyor ancak Page Six, gençlerin ağustos ayında babalarıyla birlikte Hawaii’ye taşınmalarından önce anneleriyle telefonla yeniden bağlantı kurduklarını doğruladı.

Kaynaklar ayrıca pop yıldızının anı kitabını çocuklarıyla değerlendirdiğini de söyledi. Spears, kitabı “İçimdeki Kadın”ı Preston ve Jayden’e adadı ve onların “hayatının aşkı” olduklarını yazdı.

Yazım süreci tamamlanan sesli kitap, 24 Ekim’de Spears’ın sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x